Haber Sistemi Kulga, Ön Sipariş ile Satışta

Merhaba,

Yaklaşık 6 aylık bir çalışmanın ürünü olan Haber Sistemi Kulga, nihayet tamamlanarak satışa hazır hale geldi.

Haber Sistemi Kulga’yı ilk etapta sadece mevcut haber sistemi kullanıcısı olan müşterilerimize, özel indirim kampanyası ile sunuyoruz. Satış fiyatı 1500 TL olarak belirlenen yeni yazılımımız Haber Sistemi Kulga’ya sadece mevcut müşterilerimiz bugüne özel 750 TL‘ye* sahip olabilecek. Üstelik mevcut hosting paketini de ücretsiz bir üst pakete yükseltiyoruz.**

Haber Sistemi Kulga Örnekleri:

Haber Sistemi Kulga Genel Özellikleri:

 • Son teknoloji kullanılarak geliştirilmiş, özel framework yapısı
 • Üstün güvenlik, mükemmel hız ve performans sağlayan Cloud (Bulut) Altyapı
 • Bootstrap 4 ile geliştirilmiş yepyeni haber teması
 • %100 mobil uyumluluk ile kusursuz mobil görünüm
 • 2 Farklı Haber Manşet Gösterim Özelliği
 • Google’ın geliştirdiği ve mobil arama sonuçlarında öncelik verdiği mükemmel AMP (Hızlandırılmış Mobil Sayfalar) sitesi. (Örnek: https://gunisigigazetesi.net/amp ya da Google’da “günışığı” kelimesini arattığınızda AMP sayfalarının arama sonuçlarında Fotoğraflı ve öncelikli gösterildiğini görebilirsiniz.)
 • Haber Detay sayfalarının kısa sürede Google’da indexlenmesini sağlayan ve sitenizi üst sıralara hızla taşıyacak, firmamızın geliştirdiği özel MiSpeed Google Indexer altyapısı.
 • Alexa‘da hızla yükselmenize yardımcı olacak özel gelişmiş optimizasyon eklentisi.
 • Facebook ve Twitter Otomatik Paylaşım Botu
 • Yepyeni ve gelişmiş özelliklere sahip, tamamen müşterinin isteklerine göre ayarlanabilir İhlas Haber Ajansı Botu
 • İHA Botu kullanan haber siteleri için, haber detayının altına otomatik olarak yerleşen Haber Fotoğrafları bloğu (Sadece İHA’dan haber alan siteler için geçerlidir. Foto Galeri tarzında haber metninin hemen altında yer alır.
 • Yepyeni yazarlar sayfası. Sol tarafta yazar fotoğrafı ve bilgilerinin yer aldığı sticky (sabit) blok sabit kalır ve yazıyı okurken ziyaretçinin hangi yazarı okuduğunu görmesini sağlar.
 • Ve daha birçok üstün özellik…

Sadece bugüne özel ve 5 adet siparişi kapsayan bu özel fırsattan yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki banka hesap numarasına 750 TL kampanya ücretini yatırıp 0422 606 0 616 numaralı telefondan bize ulaşmanız veya destek talebi açmanız yeterli olacaktır.

Garanti Bankası
Şube: Dörtyol/Malatya – Şube Kodu: 771
Hesap Sahibi: Ömer Faruk Er (Alıcı kısmına lütfen Medya İnternet, Mi Telekom vs. yazmayınız. Sadece “Ömer Faruk Er” olarak belirtmeniz gerekmektedir.)
Hesap No: 6636199
Iban: TR 2300 0620 0077 1000 0663 6199

* Sadece ödemesi yapılan siparişler işlem sırasına konulacak ve sırasıyla her bir site, mevcut tüm içerikleri eksiksiz yeni sistemimize taşınarak ve gerekli tüm konfigürasyonları tamamlanarak yayına verilecektir.

** Ücretsiz paket yükseltmede sadece fark ücreti (ortalama 200 TL) alınmamaktadır. Hosting yenileme süresi geldiğinde yükseltilen yeni paketin yıllık yenileme ücreti geçerli olmaktadır. Örneğin yıllık ödemesi 280 TL olan Portal Hosting 250 Paketi kullanıyorsanız, ücretsiz yükseltmeden yararlandığınız için, hosting yenileme süreniz geldiğinde yükselttiğiniz bir üst paket olan Portal Hosting 500 paketinin yıllık yenileme ücreti olan 450 TL’den yenileme yapılmaktadır. Mevcut paketiniz yeterli ise, yükseltme talep etmeyebilir ve mevcut paketiniz ile devam edebilirsiniz.

Saygılarımızla.