Müşteri paneli, Hakan Medikal, Medya İnternet

Medya İnternet markasının satışı tamamlandı

Türkiye genelinde yüzlerce haber sitesi, dernek, belediye ve kurum-kuruluşa hazır web sitesi hizmetleri sunan “Medya İnternet” markası ve tüm altyapısının satış işlemleri 1 Ekim 2016 tarihinde tamamlandı.

Şirketimiz Hakan Medikal Ltd. Şti. tarafından satın alınan yeni markamızın sunduğu tüm hizmetler, Hakan Medikal kalitesiyle büyük bir ivme kazanarak devam edecek.

Bazı Yeniliklerimizden Başlıklar

 • Yeni Web Ara Yüzümüz: Öncelikle web sitemiz www.medyainternet.com‘u tamamen yeniledik. Sade, yeni nesil web tasarım unsurlarının hakim olduğu yeni web sitemizde tüm ürün ve hizmetlerimize ait detaylı açıklama ve özelliklere, fiyat ve ödeme bilgilerine kolaylıkla ulaşabileceksiniz.
 • Müşteri Panelimiz: Medya İnternet Müşteri Panelimizi yeni adresine taşıdık. Artık tüm hizmetlerimize ait içeriklerimiz medyainternet.com ana alan adımız altında yer alacak. Müşteri Panelimize https://panel.medyainternet.com adresinden erişebilir ve tüm sipariş, muhasebe, ödemeler, faturalar, hesap bilgileri ve destek taleplerine bu adresten ulaşabilirsiniz.
 • Yeni Satış Politikamız: Şirketleşme süreci ile birlikte haber sistemi, hazır dernek sitesi, hazır belediye sitesi ve hazır kurumsal site yazılımlarımızı yıllık yenileme yerine tek seferlik ödeme ile satışa sunuyoruz. Alan adı ve hosting paketlerimizi ayrıca sipariş verebiliyorsunuz. Böylece yazılıma bir kez ödeme yaparak, bir sonraki yıl sadece alan adı ve hosting ödemesi yapıyorsunuz.
 • Fiyatlandırma: Sitemizde yer alan tüm hizmetlerimize ait ücretleri artık KDV HARİÇ fiyatlar olarak yayınlıyoruz. Tüm siparişlerin sonunda %18 KDV miktarı, sipariş tutarına eklenerek toplam ücret sistemden gösterilecektir.
 • Yeni Web Hosting Paketlerimiz: Medya İnternet’in tamamen hazır site yazılımlarımız için özel olarak optimize ettiği sunucularda sunduğu web hosting hizmetlerimizde yeni paketlerimiz devreye alındı. Tüm hosting paketlerimizi;
  • Standart Hosting (S serisi paketler)
  • Profesyonel Hosting (P serisi paketler)
  • Dedike Hosting (D serisi paketler) olarak güncelledik. Paketlerimizi detaylarıyla incelemek için https://www.medyainternet.com/web-hosting adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yenilenen altyapımızla birlikte çok yakında kredi kartıyla anında ödeme hizmetimizi de aktif etmiş olacağız. Böylece hizmetlerimizi kredi kartınız ile 3D Secure güvenliği ile satın alabileceksiniz.

Siz değerli kullanıcılarımızdan gelen geri bildirimler sayesinde web sitemizi ve müşteri panelimizi geliştirmeye devam edeceğiz. Her türlü görüş ve önerilerinizi bize aşağıdaki adresten ulaştırabilirsiniz:

https://panel.medyainternet.com/submitticket.php?step=2&deptid=4

Hayırlı olması dileklerimizle.

Medya İnternet Ekibi

Paylaş