Yeni İşletmemiz, Kredi Kartı ile Peşin ve Taksitli Ödeme ve Sözleşmelerimiz Hakkında Bilgilendirme

Merhaba,

Yeni kurumsal yapılanma çalışmalarımız çerçevesinde firmamız ile ilgili bazı gelişmeleri ve değişiklikleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

YENİ UNVANIMIZ…

Medya İnternet markası olarak, şimdiye kadar sağlıklı ve uyumlu bir şekilde çalıştığımız ve çatısı altında hizmet sunmaktan gurur duyduğumuz Hakan Medikal Ltd. Şti. bünyesinden 19.12.2018 tarihi itibariyle ayrılmış bulunmaktayız. Firmamızı daha ileriye taşıyan ve sürekli çözüm ortaklığımızın devam edeceği Hakan Medikal Ltd. Şti. ailesine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Firmamız 20.12.2018 tarihinde yeni işletme kuruluş işlemlerini tamamlayarak “Medya İnternet Yazılım ve Telekomünikasyon Hizmetleri” ticari unvanıyla faaliyetlerine kaldığı yerden devam edecektir.

Yeni Ticari ve Finansal Bilgilerimize ulaşmak için tıklayın:
https://www.medyainternet.com/ticari-finansal-bilgiler

ARTIK KREDİ KARTI İLE PEŞİN VE TAKSİTLİ ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ

20.12.2018 tarihi (bugün) itibariyle sitemiz üzerinden satışını gerçekleştirdiğimiz tüm hizmetlerimizi kredi kartı veya banka kartınız ile anında satın alabilirsiniz. BDDK onaylı PayTR Ödeme Hizmetleri A.Ş. ile bugün itibariyle iş ortaklığı anlaşması imzalanmış ve gerekli tüm altyapı çalışmaları tamamlanarak kredi kartı 3D Secure ile güvenli ödeme yöntemimiz aktif edilmiştir.

Satın aldığınız hizmetlerimize ait ödemelerinizi isterseniz hiçbir komisyon ödemeden tek çekim ile ödeyebilir, isterseniz bankaların belirlediği komisyon oranlarında 9 taksite kadar taksitlendirebilirsiniz.

Önemli Not: Son ödeme tarihi 20.12.2018 tarihinden önceki bir tarihe ait ödenmemiş belgeleriniz için KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPMADAN ÖNCE lütfen destek talebi açarak talebinizi iletiniz. Ödeme belgenizdeki tarih düzenlendikten sonra sizi bilgilendireceğiz ve bu bilgilendirme ile birlikte ödemenizi kredi kartınız ile yapabileceksiniz.

MÜŞTERİ PANELİ KAYITLARI VE TC KİMLİK NO GİRİŞİ

Yeni işletmemiz ile ilgili yaptığımız çalışmalar neticesinde, https://panel.medyainternet.com adresindeki Müşteri Panelindeki kayıtlarınızın aşağıdaki koşullara uygun olarak güncellenmesi gerekmektedir. Güncelleme işlemlerini 48 saat içerisinde yapmayan ya da yanlış bilgi girişi yaptığı tespit edilen tüm müşteri hesapları ve bu hesaplara bağlı tüm web siteleri Siber Suçlarla Mücadele başta olmak üzere ilgili tüm kanunlar karşısında firmamızı hukuki koruma altında tutmak amacıyla SÜRESİZ OLARAK ASKIYA ALINACAKTIR.

20.12.2018 tarihinden itibaren tüm yeni satın alma ve yenileme siparişleri yasal %18 KDV ile tahsil edileceği için, müşteri hesaplarındaki bilgilerin gerçekliği ilgili kanunlar nedeniyle önem arz etmektedir. Bu nedenle;

Bireysel Müşterimiz İseniz;
– Ad Soyad
– TC Kimlik No
– Adres / İlçe /Şehir
– Cep Telefonu

Kurumsal Müşterimiz İseniz;
– Hesap Yetkilisinin Adı Soyadı
– Hesap Yetkilisinin TC Kimlik No’su
– Hesap Yetkilisinin Cep Telefonu
– Kurumun Açık Adresi
– Kurumun Vergi Dairesi
– Kurumun Vergi Numarası
– Kurumun Telefon Numarası

bilgilerini sözleşmelerimizde onaylayıp kabul ettiğini belirttiği gibi DOĞRU VE EKSİKSİZ girmeleri gerekmektedir. Hesabınızın ve hizmetlerinizin askıya alınmaması için lütfen 48 saat içerisinde müşteri profilinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde düzenleyiniz.

Bu konudaki sorularınız ve bilgi almak için 0422 606 0 616 müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: Siz değerli müşterilerimizin kişisel verilerini altyapımızda güvenli SSL 2048 Bit şifreleme ve özel yazılım modülleri ile güvenli bir şekilde saklıyor ve 3. şahıslarla kesinlikle paylaşmıyoruz. Sistemimize gireceğiniz tüm kişisel verileriniz https://www.medyainternet.com/kisisel-verilerin-korunmasi adresinde yayınlanan deklarasyonumuzda da belirtildiği üzere, ilgili kanun ve mevzuatlara göre korunmaktadır. Yine https://www.medyainternet.com/gizlilik-politikasi adresinde yayınlanan Gizlilik Koşullarımızı da Kişisel Verilerin Korunması kapsamında inceleyebilirsiniz.

SÖZLEŞME, GİZLİLİK KOŞULLARI VE KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI BİLDİRİMİZİ YENİLEDİK…

Medya İnternet olarak Türkiye Cumhuriyeti Devleti‘nde hizmet veren bir işletme olarak tüm hizmetlerimizi ilgili kanunlara ve mevzuatlara uygun ve tamamen YASAL olarak sunmaktayız. 20.12.2018 tarihi itibariyle tüm sözleşme ve koşullarımızı, ilgili yasalardaki yenilik ve değişikliklere uygun olarak güncelledik. Aşağıdaki linklerden tüm sözleşme, koşullar ve bilgilendirme metinlerimizi inceleyebilirsiniz.

– Kullanıcı Hizmet Sözleşmemiz:
https://www.medyainternet.com/sozlesme

– Gizlilik Politikamız:
https://www.medyainternet.com/gizlilik-politikasi

– Kişisel Verilerin Korunması Hakkındaki Aydınlatıcı Bildirimiz:
https://www.medyainternet.com/kisisel-verilerin-korunmasi

– İade Koşullarımız:
https://www.medyainternet.com/iade-kosullari

Medya İnternet olarak 12 yıllık güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızla, tüm kullanıcılarımıza profesyonel hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Yeni işletmemizin, yeniliklerimizin ve değişimin hem firmamıza hem de siz değerli kullanıcılarımıza hayırlı olmasını diliyoruz.

Saygılarımızla.
Medya İnternet Yazılım ve Telekomünikasyon Hizmetleri

Paylaş